Anaboliniai Steroidai: Faktai, šalutinis Poveikis Ir Dozavimo


Kas yra žodiniai anaboliniai steroidai?

Anaboliniai steroidai yra gerti praryti, sintetinių (žmogaus darbo vaisiaus) narkotikų akto kaip testosteronas. Jie sukelia augimo ir vystymosi vyrų lytinių organų, antrinės lyties savybės ir padidina raumenų dydžio ir stiprumo.

Jie yra naudojami gydyti vėluoja brendimas berniukų, anemija, žemas raumenų masė dėl AIDs arba ŽIV, krūties vėžiu, ir pakeisti Testosteronas vyrams su mažas testosterono lygį.

Anaboliniai steroidai dažnai yra piktnaudžiaujama sportininkai padidinti raumenų masę ir efektyvumas. Ne sportininkai ir be konkurencijos kūno statybininkai taip pat piktnaudžiavimo anaboliniai steroidai kosmetikos tikslais.

Spauskite čia Norėdami pirkti anaboliniai steroidai

Kokie pavyzdžiai žodžiu anabolinių steroidų turima?

Anaboliniai steroidai pavyzdžiai oxymetholone (Anadrol-50), ir fluoxymesterone (Android-F, Halotestin).

Kas yra šalutinis poveikis žodžiu Anaboliniai steroidai?

Anaboliniai steroidai turi daug šalutinių poveikių, nes testosterono, kuris jie imituoja, turi daug poveikį organizme.

Ilgas sąrašas Jei šalutinis poveikis nuo anaboliniai steroidai yra sumažėjimas, sėklidžių, krūties plėtra (ginekomastija), mažas spermatozoidų skaičius, padidėjęs plaukų augimas, giliau balsas ir sumažinti krūties dydis, moterys, aukštas kraujo spaudimas, širdies priepuolis, insultas, aukštas cholesterolio lygis, pyktis, smurto ir agresijos. Kepenų ligos ir kepenų vėžys taip pat gali atsirasti.

Kas narkotikψ bendrauti su žodžiu Anaboliniai steroidai?

Anobolic steroidai padidinti kraujyje ir poveikis ciklosporino mažinant ciklosporino suskirstymas.

Jie taip pat mažina suskirstymas varfarino (Coumadin), varfarino koncentracija kraujyje ir kraujavimo iš varfarino riziką.

Spauskite čia Norėdami pirkti anaboliniai steroidai
Anaboliniai Steroidai: Faktai, šalutinis Poveikis Ir Dozavimo

Kokios formulės žodžiu Anaboliniai steroidai yra prieinami?

Žodiniai anaboliniai steroidai yra gaunamos tablečių forma.

Kas prisiima žodžiu Anaboliniai steroidai nėštumo arba žindymo?

Jie FDA klasifikuoja anaboliniai steroidai nėštumo metu kaip kategorijos X, o tai reiškia, kad jie yra kenksmingi vaisiui ir neturėtų būti naudojami nėštumo metu.

Nėra žinoma, ar anaboliniai steroidai patenka į motinos pieną. Jie turėtų būti vengiama moterims maitinančių krūtimi ar slaugos ir turi būti nutrauktas dėl riziką ir rimtą neigiamą poveikį kūdikiams.

Kur pirkti anaboliniai steroidai?

Anaboliniai papildomas specializuojasi parduoti sunkiai patenka vaistai. Visi mūsų vaistai yra tikras, o ne klastotės ar imitacijas.

Pirkti anaboliniai steroidai internete ar sunku gauti vaistų nuo interneto vaistinės yra sunku, su daug vaistinės reikalauti recepto ar parduoti padirbtų vaistų. Gauti vaistus pereiti muitinę kai kurios šalys taip pat problemiška pirkėjų.

Mes siūlome paprasto sprendimo su šias problemas. Kiekvieno užsakymo ateina su receptu ir pristatymo užtikrinamas bet kur pasaulyje.

Spauskite čia Norėdami pirkti anaboliniai steroidai