Анаболічні стероїди: факти, побічні ефекти і дозування


Які усні анаболічних стероїдів?

Анаболічні стероїди усно проковтування, синтетичні (антропогенними) наркотики це акт, як тестостерон. Вони викликають росту і розвитку чоловічих статевих органів, вторинних статевих ознак і збільшення м'язової розмірів і міцності.

Вони використовуються для лікування затримка статевого дозрівання у хлопчиків, анемії, низький м'язову масу через СНІД або ВІЛ, рак молочної залози і для заміни тестостерону у чоловіків з низьким рівнем тестостерону.

Анаболічні стероїди часто зазнають насильства спортсменів для збільшення м'язової маси та продуктивності. Non спортсменів і культуристів, неконкурентних також зловживання Анаболічні стероїди для косметичних причин.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Які приклади усні анаболічних стероїдів доступні?

Анаболічні стероїди прикладами оксіметолон (Анадрол 50) і флюоксіместерона (Android-F, Халотестін).

Які усні анаболічних стероїдів побічні ефекти?

Анаболічні стероїди мають багато побічних ефектів, тому що тестостерону, який вони імітують, має безліч ефектів в організмі.

Довгий список, якщо побічні ефекти від Анаболічні стероїди включають скороченням яєчок, збільшення грудей (гінекомастія), низька кількість сперматозоїдів, підвищення волосся зростання, глибокий голос, розмір зменшення грудей у жінок, високий кров'яний тиск, серцевий напад, обведення, високий рівень холестерину, люті, насильство і агресію. Захворювання печінки і рак печінки може виникнути.

Що наркотики взаємодіяти з Оральний Анаболічні стероїди?

Anobolic стероїди збільшити в крові і ефекти циклоспорин, зменшивши пробою циклоспорину.

Вони також зменшити пробою варфарину (Coumadin), збільшення в крові варфарину та ризик кровотеча з варфарину.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди
Анаболічні стероїди: факти, побічні ефекти і дозування

Те, що формулювання Оральний Анаболічні стероїди доступні?

Оральний Анаболічні стероїди доступні у вигляді таблеток.

Як щодо прийняття Оральний Анаболічні стероїди, під час вагітності або під час годування грудьми?

Вони FDA класифікує Анаболічні стероїди під час вагітності як Категорія X, це означає, що вони є шкідливими для плоду і не повинна бути використана під час вагітності.

Невідомо, чи Анаболічні стероїди виділяються в грудному молоці. Вони повинні уникнути жінкам, що годують груддю або догляду і повинні бути зупинені через ризик серйозних побічних ефектів у немовляти.

Де купити Анаболічні стероїди?

Анаболічні Supplementary спеціалізується на продажі важко отримати ліки. Всі наші препарати є справжніми і не підробок або імітацією.

Купівля анаболічних стероїдів онлайн або важко отримати ліки від Інтернет-аптеки є важким, багато аптек вимагають рецепту або продати підроблені ліки. Отримати ліки пройдіть митний в деяких країнах також є проблематичним для міжнародних покупців.

Ми надаємо просте рішення цих проблем. Кожному замовленню поставляється з відпускаються за рецептом та доставки, гарантовано будь-де в світі.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди